Wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem metodycznym oraz pedagogicznym zdobytym w kraju i zagranicą. Naszych lektorów cechuje ciekawa osobowość, kreatywność, a ponadto wysokie zdolności interpersonalne, entuzjastyczne podejście do pracy oraz zamiłowanie do procesu nauczania. My uczymy z pasją - przyjdź i przekonaj się sam! Dbamy o to, aby nasi nauczyciele stale doskonalili swoje umiejętności, zapewniając przy tym wysoki poziom nauczania. Praca naszych lektorów poddawana jest Państwa ocenie poprzez regularne przeprowadzanie ankiet. Dzięki informacji zwrotnej otrzymujemy od Państwa cenne uwagi, komentarze, z których wyciągamy wnioski i stale doskonalimy nasze usługi w zakresie nauczania.
Aleksandra Chromy - dyrektor szkoły
Lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu języka biznesu oraz uczeniu dzieci. Interesuje się również psychologią, co naturalnie wykorzystuje w trakcie procesu dydaktycznego. Poza zamiłowaniem do nauczania jej pasją są podróże, zwłaszcza te na inne kontynenty, jak również narciarstwo, które uprawia czynnie od wielu lat. Lubi rozmawiać z ludźmi na różne tematy, ceni w nich szczerość, lojalność oraz poczucie humoru. Jej marzeniem jest podróż na Malediwy oraz powrót na piękną wyspę Bali.
Aleksandra Mańka - lektor języka angielskiego
Prowadzi zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W szczególności specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Jej największą pasją jest praca nauczyciela. Poza nauczaniem jest miłośniczką takich dyscyplin sportu jak snowboard, fitness oraz piłka nożna.
Alicja Gromadzka - lektor języka angielskiego
Magister filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Nauczyciel przede wszystkim z pasji. Najbardziej realizuje się w pracy z dziećmi. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach metodycznych, aby w dalszym ciągu rozwijać swoje umiejętności i wzbogacać swoje doświadczenie w nauczaniu. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje i jeździ na rowerze. Wyznaje zasadę, iż żeby w życiu być szczęśliwym trzeba robić to, co sprawia nam przyjemność.
Anna Strokol - lektor języka angielskiego
Lektor języka angielskiego. Z wykształcenia i zamiłowania nauczyciel. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia jej radość i przynosi satysfakcję. Zdaje sobie sprawę, że przełamanie bariery językowej może być trudne, dlatego stara się, aby nauka języka angielskiego sprawiała jej uczniom przyjemność. Każdą wolną chwilę poświęca swojej drugiej pasji - jeździe konnej, bo "największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie." Gdy starcza czasu i energii wybiera się także na górskie przechadzki.
Aleksandra Zimny - lektor języka angielskiego
Prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci, zarówno w grupach jak i indywidulane. Posiada specjalizację w Medical English oraz English in Law. Uwielbia pracę z ludźmi jako nauczyciel oraz sprawdzanie swoich umiejętności w kolejnych tłumaczeniach. Prywatnie kocha podróżować, śpiewać i tańczyć. Marzy żeby zobaczyć Kubę oraz Indie.
Tomasz Fiejtek - lektor języka angielskiego
Prowadzi zajęcia zarówno indywidualne jak i w małych grupach. Poza językiem angielskim interesuje się innymi językami europejskimi, francuski, hiszpański, rosyjski oraz mniej popularny szwedzki, którego to kraju kulturą jest zafascynowany i planuje jej bliższe poznanie w najbliższej przyszłości. Kocha również podróże, głównie po naszym starym kontynencie i smakowanie jego zróżnicowania. Jest też fanem sportu, głównie aktywnej jego wersji, oraz wielokrotny już mistrz rozgrywek w piłkarzyki stołowe, którym często oddaje swój wolny czas wraz z przyjaciółmi, jeśli pozwoli mu na to ukochana córa.
Izabela Chojnacka-Wrzyciel - lektor języka francuskiego i hiszpańskiego
Pasjonatka języka francuskiego i hiszpańskiego oraz wszystkiego co związane jest z krajami frankofonii. Z wykształcenia filolog. Interesuje się psychologią oraz parapsychologią, jak również powieścią grozy. W przyszłości planuje studia podyplomowe na kierunku: wychowanie przedszkolne lub studium informatyczne. Marzy, aby w przyszłości zostać tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.
Beata Krawczyk - lektor języka niemieckiego i angielskiego
Prowadzi zajęcia z języka niemieckiego i angielskiego zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Z wykształcenia filolog. Najlepiej czuje się w roli nauczyciela. Jej pasją jest nauczanie dzieci i młodzieży. W najbliższej przyszłości planuje rozpocząć naukę na studiach podyplomowych Pedagogiki Specjalnej w zakresie Oligofrenopedagogiki. Zamierza również zdobyć kwalifikacje tłumacza przysięgłego z języka niemieckiego. W wolnym czasie lubi pływać, jeździć na rowerze oraz podróżować.
Agnieszka Śniecińska - lektor języka rosyjskiego
Posiada doświadczenie w nauczaniu dorosłych, dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Po ukończeniu studiów dziennych na Uniwersytecie Śląskim i otrzymaniu tytułu magistra filologii rosyjskiej zajmowała się nie tylko nauczaniem ale i tłumaczeniem pisemnym oraz importem ze Wschodu. Interesuje ją gospodarka, kultura i literatura wschodniosłowiańska. Jak przystało na filologa jest prawdziwym "miłośnikiem słowa". Poza tym uwielbia podróżować.
tel. 606-916-980
Designed by MK Group - Modified by Y33 - Marceli Zaic
Linguafranca kursy jezykowe Katowice