W kwietniu 2013 roku w Szkole Językowej Lingua Franca dzieci oceniały zajęcia językowe, na które uczęszczają.

Ocena zajęć z języka angielskiego wypadła bardzo pozytywnie. Większość dzieci uznała, że lubi język angielski i lubi uczęszczać na lekcje dodatkowe. Dzieciom podoba sie podręcznik, z którego korzystają. Większość ankietowanych lubi swoich lektorów. Atmosfera panująca na zajęciach została oceniona w większości przypadków jako dobra.

Na pytanie, co najbardziej lubisz robić na zajęciach językowych podano następujące odpowiedzi:
  • wykonywać ćwiczenia z tablicą interaktywną,
  • grać w gry językowe,
  • słuchać nagrań i piosenek,
  • robić ćwiczenia.

Podczas zajęć dzieci najchętniej wykonują ćwiczenia, które angażują ich zmysły, zwiększając przy tym ich motywację do nauki, a to z kolei przekłada się na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.

Wszystkie dzieci uznały, żę zajęcia w Szkole Językowej Lingua Franca pomogły osiągnąć im lepsze wyniki z języka angielskiego w szkole.

Z przeprowadzonych ankiet wynika, że 95 % ankietowanych dzieci chciałaby nadal uczyć się języka w szkole Lingua Franca, ponieważ zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, a lektorzy tłumaczą poznawany materiał w sposób dokładny i zrozumiały. Poza językiem angielskim, dzieci chętnie poznałyby również język niemiecki, włoski oraz francuski.

Większość ankietowanych uczestników kursu wyraziła zainteresowanie dalszą nauką przy pomocy tablicy interaktywnej oraz zadeklarowała, że korzysta w domu z e-booka.
tel. 606-916-980
Designed by MK Group - Modified by Y33 - Marceli Zaic
Linguafranca kursy jezykowe Katowice